Welcome at my *Wonderland*

30. ledna 2012 v 15:59 | Charlotte Chocolate |  Svět kolem Charlotte
Tímto článkem bych vás ráda přivítala na svém blogu. Jmenuju si Charlotte Chocolate, teda vlastně se tak nejmenuju, ale nejsem úplně padlá na hlavu, abych sem psala své pravé jméno, takže tady se tak jmenovat budu. Říkejte mi jak chcete, je mi to celkem fuk.. Už z mé "přezdívky" je jasné (nebo by mělo být), že miluju čokoládu. A je jedno o jaký druh čokolády se jedná ať už je to mléčná nebo oříšková, prostě Milka vede.. Nesnáším brokolici a červenou barvu. Neptejte se mě proč, prostě to tak je.
Jsem šťastná taková, jaká jsem a myslím to smrtelně vážně.. Samozřejmě mám nedostatky a spoustu záporných vlastností, taky mi nejde matika a jsem hrozně neohrabaná. Naučila jsem se žít se všema svýma postiženíma a mám je na sobě ráda, protože bez nich bych to nebyla já. Ať už jde o velkej zadek, křivý nohy, nebo nadání na geometrii.
Svýmu světu, nebo taky světu za sluchátkama apod. říkám prostě a jednoduše Wonderland a aby bylo jasno, taky na tom nehodlám nic měnit.. Svým způsobem jsem podivínka, ale na toto téma už pro vás připravuju článek, takže se o tom více zmiňovat nebudu. Ráda píšu, mluvím a směju se.. Někteří o mně říkají, že jsem vztahovačná, ale já tvrdím, že si pouze beru kritiku k srdci a snažím se s tím něco udělat..
Na tomhle blogu mám v plánu uveřejňovat svá umělecká díla, hlavně z oblasti literatury a to konkrétně poezie a epiky.
Občas se tu objeví i články na téma týdne, ale prozatím mám tolik nápadů a podkladů, že mi vystačí na dlouhou dobu dopředu, ale je krize, takže kdo ví.

Mějte se hezky, vaše Charlotte Chocolate
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama