Listopad 2014

Písnička listopadu

22. listopadu 2014 v 12:44 | Charlotte Chocolate |  Svět kolem Charlotte
Jsem tu zaaas! Doufám, že jsem vám chyběla alespoň půlky tak moc, jako jste vy chyběli mně. Haha!

Chci vám poreferovat o jedné naprosté dokonalosti, kterou jsem potkala přes kamarádku na youtube. Jde o písničku nějakého zpěváka, kterého jsem nikdy předtím neslyšela a popravdě jsem neměla ani ponětí, že někdo takový existuje.

Proč ujíždím na We(heart)it.

9. listopadu 2014 v 20:00 | Charlotte Chocolate |  MYŠMAŠ
Nejsem si jistá, jestli pro tohle najdu ta správná slova, ale pokud bych měla svůj deník a některé myšlenky převést do hesel a obrázků, vypadalo by to přesně takhle.
Pokud bych měla ukázat na něco, co mě rozesměje a dojme, byly by to některé z obrázků.
Pokud bych měla říct něco, co mě motivovalo, byly by to někeré z níže uvedených hlášek.

Výhodou Weheartit je, že se jedná o mezinárodní stránku, takže tu češtinu moc nepotkáte. Ale v anglině se pocvičíte dobře. :)
Takže.. malá ochutnávka.
Aneb pokusila jsem se udělat výběr toho nejlepšího ze svých sbírek. To ostříhat. A zbylo tohle. :)

Mám problém!

6. listopadu 2014 v 16:22 | Charlotte Chocolate |  MYŠMAŠ
Chci teď nakousnout téma, které dost pravděpodobně pohorší všechny mužské čtenáře mého blogu (pokud tady nějací jsou!). Chápu vás, ale máte smůlu. V tomto článku jsem se rozhodla být tuplovanou ženskou, prostě využít své podstaty až do morku kostí, a tak vám tedy přináším problém, který řeším už od konce léta.

Nemám vhodnou KABELKU.

Jo, já vím. Někteří z vás se teď smějou, někteří se děsí, že se z vaší Charlotte stala stejná dilinka jako jsou ty všechny stejné holky v legínách, ale pozor - já legíny nenosím. A nebojte se. Jen jsem dostala hrozný psací absťák a tu kabelku fakt řeším.

Narozeninový článek - rozhovor s oslavenkyní!

1. listopadu 2014 v 23:25 | Charlotte Chocolate |  Svět kolem Charlotte
Hola, hola. Rok se s rokem sešel a moje 16. narozeniny pomalu zaklepaly na dveře. V Americe bych už mohla dostat řidičák, ale tady se teprve přiblížím svým vysněným 18inám. No, nevadí.

Vzhledem k tomu, že tenhle článek dopisuju 14 dní poté, co jsem ty narozeniny měla, už ani nevím, co jsem do něj původně chtěla napsat.
ALE! Protože já jsem já, zase něco vymyslím - pro vás.