Srpen 2016

Je srpen a já píšu

25. srpna 2016 v 23:10 | Charlotte Chocolate |  Svět kolem Charlotte
Uznávám, že "Je srpen a já píšu" je trochu prapodivný název článku, obzvlášť, když mi dneska přišel email, že jsem se víc jak 3 měsíce na blog nepřihlásila. Ale pokud by tu náhodu ještě zbyl někdo, kdo tudy občas zabrousí - stále si stojím za tím, že nedokážu tenhle blog smazat - můžu to trochu rozvést.

Je srpen, celkem pozdě večer, ale ještě se mi nechce spát. Vlastně jo, chce, ale čekám, až půjde spát máma, protože jí pak do kuchyně na stůl nastražím dárek - má zítra narozeniny. 38. - teda samozřejmě pro všechny 38. (a já pak musím odpočítávat, kolik je to doopravdy). Je srpen, a byl to fakt výživnej měsíc. Už za pár dní mě čeká úplně novej začátek v úplně nový škole, což jsem asi s ohledem na to, jak mě ten předchozí gympl znechutil, měla udělat už dávno. Nicméně jsem trochu překvapená, protože (zatím) necítím příznaky strachu z neznáma, což je věc, která mě normálně často paralyzovala, ale posladní dobou se s tím snažím pracovat.
Ale já jsem já, pořád čokoládová - no, ačkoli to už taky neplatí. Mám intoleranci na mlíko, což znamená, že většinu čokolády moje tělo prostě neakceptuje. Ale i s tím se dá žít. Taky mi poměrně za krátkou dobu bude 18 a mně došlo, že nic není tak slavný, jak si to člověk vysní. Teda, jistě, pořád sním a věřím, že se to postupně vyplní, ALE už tu hranici, těch velkých 18, neberu tak moc jako světobornou věc. Řekla bych, že mi to taky mohlo dojít už dávno.
Budu k sobě schovívavá - však je léto, ještě pořád mám prázdniny a kdoví, co přijde zítra.

Hawk.

Mějte se nádherně!
Charlotte Chocolate