Listopad 2016

Třetí článek

27. listopadu 2016 v 20:51 | Charlotte Chocolate
Dámy a pánové!

Toto je třetí článek v kalendářním roce 2016.

Popravdě, nemám tušení, co s tímhle blogem bude dál. Ani co bude s mým životem. Moje kamarádka mi řekla, že dospělost je vlastně neustálý tváření se, že máte ponětí o tom, co se ve vašem životě děje a přitom - je to tak - nemáte.
No, 18 bylo, necítím se ani moudřejší, ani vyspělejší, ani samostatnější nebo dokonce jako hotový člověk - to ani omylem. Spíš se tak kolem sebe rozhlížím, nenápadně vykukuju, aby si mě někdo náhodou nevšimul a nevrhl se s celým tím velkým cizím světem, protože já doufám, že než se to stane, budu mít alespoň trošičku tušení, o co v tom životě teda go.

Zítra mě čeká pohřeb. V létě svatba. Snad ze mě nebude nový Hugh Grant! Ale do léta zase napíšu. Snad. Nebo se na to prostě vyprdnu, najdu koule se nechat potetovat, protože to fakt moc chci, najdu odvahu smazat tuhle stránku, která mapuje moje dospívání a vytvořím něco novýho - zmapuju toho člověka, kterým jsem teď a kterýmu doposud úplně nerozumím. Občas totiž cítí, dělá, říká a myslí způsobem, který nechápu a nevím, jak tomu mám rozumět.

Lpím na některých věcech, který už jsou dávno pryč. Třeba jako tenhle blog. Ale zároveň jsou nějakým pojítkem s minulostí - s někým, koho jsem ztratila, kým jsem byla a se situacemi, které už jsou za mnou. Na některý bych ráda zapomněla, nejde to. Některý... no, ty se naopak snažím uchovat v hlavě společně s dalšíma a dalšíma... Myšlenky, povinnosti, úkoly, vzorečky, úvahy, to všechno se mísí a třaská v jedný kudrnatý hlavě... Ale lidi tohle dělají, takže to pro mě jest omluvou za udržování týhle blogový outschoolový mrtvoly. O tom, že bych točila vlogy jsem už taky přemýšlela, když... nevím. Blog už dneska pěkně voní retrem. A to mám koneckonců ráda.

Žijte blaze,
žijte spokojeně,
žijte přítomností!

S láskou,
Vaše Charlotte Chocolate